Traktory CASE

zobrazit více (+5)

Case IH byl po mnoho let považován za jeden z předních výrobců zemědělské techniky. Celkem má Case IH téměř 5 000 prodejců a oficiálních distributorů, kteří působí ve 150 zemích.

Marketingová pozice společnosti je založena na sloganu „vybavení pro profesionály od výrobců“. Současně inženýři společnosti Case spolupracují se zákazníky a naslouchají jejich požadavkům na zlepšení dokončování traktorů a kombajnů tak, aby byly úkoly moderního zemědělského průmyslu, zejména zajišťování potravy pro celou půdu, snižování osevních ploch a ziskovosti výroby, řešeny na nejvyšší úrovni. Toto je integrovaný přístup Case IH k vývoji nejnáročnějších zemědělských strojů.


Traktory Case IH pro širokou škálu zemědělských aplikací


Společnost Lukrom Zlin vám s potěšením nabídne použité traktory Case IH z různých produktových řad.

Case IH MX 285 je mezi modely značek s dlouhou životností. Kompaktní, výkonný, vhodný silovým zdvihem, klimatizací a pneumatikou, bude traktor nepostradatelným pomocníkem při provádění jakýchkoli kyvných prací. Čtyřstupňový podvozek 4x4 4WD a hydrostatické řízení dodávek jednotce výkonu a vynikající řidatelnost.

Case Magnum 310 je profesionální prémiový traktor, který zvládne speciální operace. Zpracování půdy, zemní práce, brány, uzemnění, příprava osiva tohoto traktoru je v pořádku. Může být použit jako zametač - vhodný pro rychlé a efektivní čištění malých a velkých zbytků na silnicích.

Case Puma 230 CVX se používá pro různé zemědělské úkoly. Hlavní rysem je přítomnost plynule měnitelného převodu a možné zavěšení kolenních náprav, které jsou elektronicky řízeny. Motor, převodovka, namontované systémy, zabudování přední nápravy a uzávěrky diferenciálu, odpružení přední nápravy jsou řízeny elektronickým pneumatickým systémem.

Lukrom Zlín sleduje nejúčinnější zemědělská řešení, a proto použité traktory Case na prodej za konkurenceschopné ceny tvoří základ naší nabídky. Vynikající nabídky vysoce kvalitních zemědělských strojů v České republice a v celé Evropě jsou na našem webu aktualizovány každý měsíc. Zavolejte našim obchodním manažerům, vyberte nejlepší traktory a získejte odpovědi na všechny vaše dotazy. Vždy rádi přivítáme nové zákazníky.