Použité traktory na prodej

John Deere

O společnosti

zobrazit produkty
Case IH

O společnosti

zobrazit produkty
arrow - backclose

Univerzální technologie stejně vhodná v terénu i na staveništi

Traktor je nejreprezentativnějším typem zemědělské techniky. Moderní kolové traktory mohou jezdit po veřejných komunikacích, pracovat ve městě, být vybaveny kbelíkem a být používány jako pomocné zařízení na staveništi a samozřejmě být hlavní postavou v poli, při práci na zemi a při setí. Kolové nové a ojeté traktory jsou nejběžnější, ale také se zjistily sledované modely, které jsou nejúčinnější při práci na zemi Nesklouzněte. Zároveň pásové traktory pracují při nižších rychlostech, což neumožňuje jejich použití jako vozidla s vlastním pohonem na běžných silnicích.

Tradiční pouzité traktory na prodej jsou sezónně ovládané stroje, mají velmi spolehlivou vícestupňovou převodovku, výkonný motor a snadno odtahují jakýkoli přívěs. Nejrozšířenější zastoupení na trhu jsou produkty New Holland, Fendt, Case IH, Deutz-Fahr, Claas John Deere a Massey Ferguson, mezi nejoblíbenější stavební a lesnické kolové traktory John Deere, Caterpillar a Komatsu. Stále existuje univerzální kolový traktor, který se používá s kbelíkem jako konstrukční vozidlo s vlastním pohonem a s přívěsem již jako zemědělská technika pro přepravu zemědělských produktů.

Vyberte si profesionalitu a znalosti v oblasti zemědělských traktorů

Zemedelské traktory na prodej je jednou z prioritních oblastí Lukrom Zlín. Období naší formace a plodné práce na trhu traktorů je více než 20 let. Stabilních výsledků a nepřetržitých dodávek zajišťují důvěryhodné vztahy s vůdci světového zemědělského trhu Case IH a John Deere a status jejich oficiálních partnerů v České republice. Při své práci se naše společnost spoléhá přímo na spolupráci s oficiálními výrobci a na příznivé podmínky obchodního zastoupení, aby navázala vynikající vztahy s oficiálními dodavateli a koncovými uživateli usilujícími o koupi velké a malé traktory s vynikající výkonností.

Prohlédněte si náš katalog a vyberte si nejlepší traktory pro práci v terénu. Čekáme na žádosti a návrhy a vždy rádi hledáme kompromisní řešení.