Traktory John Deere

zobrazit více (+5)

Více než 100 let zkušeností s výrobou traktorů


Asi 40% světové zemědělské půdy se obdělává pomocí nových a použitých traktorů John Deere, které se vyrábějí ve 12 závodech po celém světě. Společnost Deere & Company v současné době zvažuje otevření dalších dvou dalších závodů a celkový výnos obří společnosti činí více než 40 miliard dolarů. Není to tak dávno, co John Deere oslavil sté výročí uvedení prvního traktoru. To se stalo na tematické výstavě National Farm Machines. Společnost Deere & Company se tam nezastaví a na rozvoj našeho vlastního vývoje se i nadále vynakládají velké prostředky.


Nabídky od prodejce John Deere v České republice


Lukrom Zlín se nemůže držet dál od nejnovějších trendů v oblasti zemědělských řešení, a proto vám nabízí použité traktory John Deere různých typů, modelů a úprav.

  • John Deere 7270, John Deere 7290, John Deere 7720 a John Deere 7820 jsou představiteli tradičního polního traktoru. Vybaven motorem Powertech PVX o výkonu 218 kW a 11stupňovou převodovkou s relativně kompaktními rozměry tyto zemědělské stroje snadno zvládnou jakoukoli práci na zpracování půdy.
  • Traktor John Deere 6210R je navržen na základě osvědčených technických řešení a je prémiovým modelem. S nainstalovaným motorem John Deere 4045 s výkonem 53,7 kW je traktor vždy připraven na jakoukoli práci v terénu.
  • Traktor John Deere 6820 se používá k provádění různých zemědělských prací prováděných v agregátech s polomontovanými, namontovanými a taženými stroji a nářadím. Mezi jeho výhody patří zesílený rám, nízká spotřeba paliva a ekologicky upravený motor John Deere Power Tech.
  • John Deere 8100 a John Deere 8345R patří mezi nejčastěji používané modely v Evropě. Tyto palivově úsporné zemědělské stroje mají neuvěřitelnou životnost motoru a nejsou bez důvodu považovány za nejspolehlivější ve své třídě.
  • John Deere 9560 a John Deere 9560 RT patří mezi nejnovější vývoj amerického výrobce. S nejvýkonnějším doposud nejsilnějším motorem (13,5 litru John Deere PowerTech), 24stupňovou převodovkou a samočinně nastavitelným hydraulickým brzdovým systémem na přední a zadní nápravě je John Deere 9560 připraven na jakoukoli výzvu. Extrémně výkonný traktor dokonale zvládne jakoukoli práci až po houpání na obtížném terénu.

Cena traktorů John Deere od Lukrom Zlín určitě potěší. Spolupráce s výrobcem a sítí jeho největších prodejců nám přímo umožňuje nabízet zemědělské jednotky za výhodných podmínek. Je také možné pronajmout a pronajmout.